Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Гоце Делчев
599 €
1 171.54 лв.

(8.21 €, 16.06 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:53 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 65 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
4-ти от 9
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Уникален ,изключително просторен двустаен апартамент . Кухнята е напълно оборудвана с печка ,хладилник ,пералня и миялна машина . В хола има голям разтегателен диван ,секция ,холна и трапезна маса . В спалнята има спалня комплект с огромен дрешник. Банята е с душ кабина и напълно оборудвана . Настилките в апартамента са теракот и ламинат .Балкона гледа към вътрешен двор . След ремонт и в перфектно състояние . Тел за връзка 0898460164
За контакт:
0898460164
Агенция:
ТРИУМФ КОНСУЛТ - 2000
02 8200546
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
snvaseva.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк Стрелбище ул.Тулча 46
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Гоце Делчев
Обява: 2c175914118650291

599 €
1 171.54 лв.
История на цената
(8.21 €, 16.06 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Гоце Делчев

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност